tel 0424 233 42 89 - 0 424 237 06 16     mail bilgi@altinterim.com
twitter facebook rss
l Kurumsal
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
İDARİ KADROMUZ
İNSAN KAYNAKLARI

UZMANLARIMIZ  

 

Uzman Eczacı ve Biyokimya Uzmanı

Ömer ALTINTERİM

 

Ürünlerimiz Fitoterapi konusunda 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip  Uzman Eczacı denetiminde Geleneksel Osmanlı Tıbbına (TOM) göre geliştirilmiştir.

 

Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğunun ürünlerimizden fayda görerek çevrelerini bilinçlendirmeleri şimdiye kadar reklam yapmamamızın temel sebebidir. Bizim için en büyük reklam mamullerimizden fayda gören müşterilerimizdir.

 

Hakeza müşterilerimizin sağlıklarına kavuşmaları bizim için en büyük kazanç olmuştur. Müşterilerimizden gelen isteklerin ve daha çok insanımıza hizmet etme isteği bu internet sayfasını açmamıza öncülük etmiştir.

Altınterim bitkisel ürünleri Geleneksel Osmanlı tıbbına (TOM) uygun olarak hazırlanmasıyla istifadenize sunulmaktadır. 

 

Altınterim artık web sayfasıyla da hizmetinizdedir. Bize sormak istediğiniz her konuda telefon açabilir, mail atabilir genel konular hakkında ziyaretçi defterimizi kullanabilir, yok özel durumlarınız varsa iletişim mail formuyla bize yazabilirsiniz.

 

Altınterim yılların deneyimiyle hizmetinizdedir. Bitkisel çaylarımızın yanında ham halde şifalı bitkilere, kaliteli baharatlara ve daha pek çok bitkisel içeriğe ulaşabilirsiniz.

Açık İş İlanları