Skip to content Skip to footer
Doğal Sağlık

Altınterim

Ürünlerimiz Fitoterapi konusunda 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip  Uzman Eczacı denetiminde Geleneksel Osmanlı Tıbbına (TOM) göre geliştirilmiştir.

Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğunun ürünlerimizden fayda görerek çevrelerini bilinçlendirmeleri şimdiye kadar reklam yapmamamızın temel sebebidir. Bizim için en büyük reklam mamullerimizden fayda gören müşterilerimizdir.

Hakeza müşterilerimizin sağlıklarına kavuşmaları bizim için en büyük kazanç olmuştur. Müşterilerimizden gelen isteklerin ve daha çok insanımıza hizmet etme isteği bu internet sayfasını açmamıza öncülük etmiştir.

Altınterim bitkisel ürünleri Geleneksel Osmanlı tıbbına (TOM) uygun olarak hazırlanmasıyla istifadenize sunulmaktadır. 

Altınterim artık web sayfasıyla da hizmetinizdedir. Bize sormak istediğiniz her konuda telefon açabilir, mail atabilir genel konular hakkında ziyaretçi defterimizi kullanabilir, yok özel durumlarınız varsa iletişim mail formuyla bize yazabilirsiniz.

Altınterim yılların deneyimiyle hizmetinizdedir. Bitkisel çaylarımızın yanında ham halde şifalı bitkilere, kaliteli baharatlara ve daha pek çok bitkisel içeriğe ulaşabilirsiniz.

 

Banka Bilgileri

Satın almak istediğiniz ürünün kodunu “Ürün Kodu *” alanına girip isteğiniz hakkında detaylı bilgiyi tarafımıza ilettikten sonra aşağıdaki BANKALARDAN biri ile hesaplarımıza Havale /EFT yapmanız gerekmektedir. Havale ve eft ücretleri alıya aittir.

Ürün Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde sizin ile iletişime geçilip kargolanma işlemleri başlatılmaktadır.Kargo ücretleri fiyatlarımıza dahil değildir.
İŞ BANKASI IBAN NO : TR96 0006 4000 0018 4001 7553 45

PTT Hesap Numaramız : 05759506

 

Hakkımızda – Altınterim Doğal Sağlık
Whatsapp Destek